Wynajem kontenerów

Chcesz wynająć kontener?

Nasza firma świadczy kompleksowe usługi w zakresie wynajmu kontenerów biurowych, socjalnych, sanitarnych, magazynowych morskich, stróżówek oraz wielomodułowych obiektów biurowo-socjalnych.

Wynajem kontenerów to doskonałe rozwiązanie w przypadku potrzeby szybkiego stworzenia zaplecza budowy, zaplecza socjalnego, obsługi imprez masowych, stworzenia tymczasowego zaplecza biurowego, zapewnienia zakwaterowania dla pracowników w dowolnej lokalizacji i wiele innych.

Wybierając tymczasowy obiekt dla swoich pracowników, zwracasz uwagę na aspekty, które czynią go funkcjonalnym i odpowiadającym Twoim oczekiwaniom. W IW-TOM zdajemy sobie z tego sprawę i oferujemy wynajem kontenerów socjalnych (sanitarnych), biurowych i magazynowych, o których rozmiarach, układzie wnętrza i kolorystyce z palety RAL decydujesz Ty osobiście. Wybierasz ocieplenie ścian zgodnie z potrzebami – czy to styropian dla sezonowego użytkowania, czy wełna mineralna dla komfortu przez cały rok. Dostarczamy w pełni spersonalizowane rozwiązania, które spełniają Twoje wymagania i zapewniają komfort oraz efektywność pracy.

Szybki i prosty wynajem kontenerów bez formalności

Niezależnie od tego, czy decydujesz się na wynajem kontenera sanitarnego do prowadzenia prac budowlanych, czy mobilnej przestrzeni biurowej albo socjalnej, w IW-TOM znajdziesz wsparcie, jakiego oczekujesz. Dodatkowe opcje, takie jak rolety zewnętrzne czy systemy antywłamaniowe, zwiększają bezpieczeństwo i dają pewność, że wybrany obiekt jest i zabezpieczony przed niepożądanymi czynnikami zewnętrznymi.

Realizacja zamówienia na socjalny (sanitarny), biurowy czy magazynowy kontener na wynajem przebiega sprawnie i bez zbędnych formalności. Proces jest maksymalnie uproszczony i szybki. Zapewnia terminowe dostarczenie konstrukcji w wybrane przez Ciebie miejsce. Jej lekkość i bezfundamentowa struktura pozwalają na błyskawiczne ustawienie na betonowych bloczkach. Dzięki temu w krótkim czasie zyskujesz gotowe do użytku przestrzenie, bez oczekiwania na pozwolenia budowlane i długotrwałych przygotowań.

Czytaj więcej

Wszechstronność i mobilność kontenerów IW-TOM

Dajemy Ci możliwość tworzenia wielokondygnacyjnych konstrukcji, które z łatwością przyłączysz do mediów. Wybierasz tymczasowe rozwiązanie, które dzięki trwałej stalowej ramie możesz w przyszłości przenieść w inne miejsce. Ta mobilność i elastyczność sprawiają, że biurowe, magazynowe i socjalne (sanitarne) kontenery na wynajem stają się inwestycją w przyszłość Twojej działalności, która gwarantuje płynną adaptację do zmieniających się potrzeb i warunków.

Bez względu na branżę czy indywidualne potrzeby nasze obiekty są Twoją tymczasową przestrzenią, którą w ramach wynajmu dostosowujesz do swoich wymagań. Używaj ich jako dodatkowe miejsce magazynowe, biurowe lub socjalne i sanitarne dla pracowników. Szybki transport i bezproblemowa rekonfiguracja są nieocenione w dynamicznie zmieniającym się otoczeniu rynkowym i operacyjnym.

Ponieważ wykorzystujemy do produkcji wyłącznie najwyższej jakości materiały i rozwiązania technologiczne, nasze obiekty doskonale radzą sobie w każdych warunkach. Z powodzeniem możesz je zamówić z myślą o użytku całorocznym i wynajmie długoterminowym, nawet na kilka lat. Kontenery socjalne i sanitarne, biurowe i magazynowe IW-TOM świetnie spisują się zarówno w niskich i zimowych, jak i wysokich temperaturach, a do tego są odporne na wilgoć i zniszczenia mechaniczne.

Wynajmij kontenery pracownicze IW-TOM i oszczędzaj czas i pieniądze

Nasze obiekty odpowiadają na potrzeby firm, które poszukują szybkich i wydajnych rozwiązań. Możesz stosować nasze dostępne na wynajem kontenery socjalne, magazynowe i biurowe np. jako zaplecze dla imprez masowych, miejsce zakwaterowania dla pracowników czy tymczasowe biuro. Wszystko to bez konieczności angażowania dużych środków finansowych czy długofalowego planowania. Już teraz wybierz dostępne w ofercie warianty, które sprostają Twoim oczekiwaniom i będą dostosowane do Twoich potrzeb i złóż zamówienie!

KONTAKT

IW-TOM Produkcja Kontenerów

Kaźmierzewo 1A
87-732 Lubanie
Woj. Kujawsko-Pomorskie

tel. 606 123 148 (sprzedaż)
tel. 600 231 471 (wynajem)

e-mail: kontakt@iw-tom.pl
e-mail: sekretariat@iw-tom.pl

Wiadomość z formularza kontaktowego