Kontenery używane

Używane kontenery w niskich cenach

Firma IW-TOM posiada także kontenery używane na sprzedaż, co jest szczególnie atrakcyjną propozycją dla firm, które nie planują dużych wydatków na wygospodarowanie dodatkowej przestrzeni.

Ceny już od 8500 zł netto!

Wybierając konstrukcje z drugiej ręki, zyskujesz w wymiarze finansowym i niskim kosztem wyposażasz swoją firmę w solidne obiekty pracownicze. Spełnimy Twoje wymagania, jeśli zależy na szybkim dostępie do komfortowej przestrzeni, którą możesz swobodnie rozbudowywać. W IW-TOM rozumiemy, że każdy klient ma inne potrzeby, dlatego oferujemy kontenery używane biurowe i na budowę, które pochodzą z pewnego źródła, są dokładnie sprawdzone pod kątem technicznym i dostępnie w atrakcyjnej cenie. Zapewniamy, że każdy produkt przed sprzedażą przechodzi gruntowną renowację. Sprawdź, co mamy do zaproponowania!

Funkcjonalność i estetyka – kontenery na miarę Twoich potrzeb

Oferowane przez naszą firmę używane kontenery biurowe i na budowę to idealne rozwiązanie, kiedy potrzebujesz praktycznego, ergonomicznego i estetycznego miejsca do pracy. Współpracując z IW-TOM, masz pewność, że otrzymasz obiekt, który spełni Twoje oczekiwania dotyczące funkcjonalności i będzie ładnie się prezentował. Ty wybierasz kolorystykę z palety RAL czy decydujesz się na dodatkowe ocieplenie ścian, zapewniając sobie komfort użytkowania przez cały rok. Zawsze możesz liczyć na konkurencyjne ceny naszych konstrukcji.

Dostarczamy wyłącznie solidne i bezpieczne konstrukcje. Każda z nich jest dokładnie sprawdzana przed sprzedażą, aby spełniała wszystkie standardy bezpieczeństwa. Dodatkowe wzmacnianie oraz stosowanie nowoczesnych technik zabezpieczających przekłada się na odporność na warunki atmosferyczne i uszkodzenia mechaniczne, którą wyróżnia się nasz kontener biurowy używany i na budowę. Atrakcyjna cena tym bardziej zachęca do zakupu.

Czytaj więcej

Szybkość i łatwość montażu kontenerów IW-TOM

Przygotowanie terenu pod nową inwestycję może być czasochłonne, ale z używanymi kontenerami od IW-TOM zyskujesz przestrzeń gotową do użytku niemal od ręki. Lekka konstrukcja pozwala na szybki montaż bez konieczności budowania fundamentów, a same obiekty możesz ustawić nawet na kilku betonowych bloczkach. Bez względu na lokalizację gwarantujemy łatwość w transporcie i montażu naszych konstrukcji. Z nami zaoszczędzisz czas i skupisz się na tym, co dla Ciebie najważniejsze.

Nasze używane kontenery biurowe i na budowę są idealne do zastosowań tymczasowych, jak i stałych. Ich mobilność umożliwia szybką relokację, która jest szczególnie istotna razie potrzeby błyskawicznej zmiany miejsca prowadzonej działalność. Możliwość dostosowania przestrzeni do nowych wymagań pozwala natomiast na efektywne zarządzanie zasobami. A wszystko to w korzystnej cenie, na którą mogą liczyć nasi klienci.

W przeciwieństwie do tradycyjnych metod budowy używane kontenery biurowe i na budowę IW-TOM są dostarczane we wskazane przez Ciebie miejsce niemal natychmiast. Możesz zapomnieć o oczekiwaniu miesiącami na realizację swojego projektu. Szybka dostępność jest wyjątkowo ważna w sytuacjach, gdy czas jest kluczowym czynnikiem, na przykład przy stawianiu tymczasowych obiektów na potrzeby konkretnego projektu.

Zamów używany kontener i oszczędzaj pieniądze

Wykorzystanie dostarczanych przez nas używanych kontenerów wiąże się z ograniczoną ilością wymaganych pozwoleń i formalności. W wielu przypadkach są one uznawane za obiekty tymczasowe, co znacząca ułatwia i obniża cenę montażu. Z powodzeniem mogą służyć jako przestrzenie biurowe, magazyny, warsztaty, stróżówki na budowę, a nawet jako tymczasowe mieszkania. Szerokie możliwości adaptacyjne powodują, że są idealne do wielu różnych zastosowań. Jeśli więc chcesz oszczędzić pieniądze i niższym kosztem zamówić solidną konstrukcję czasową lub stałą, skorzystaj z naszej oferty!

KONTAKT

IW-TOM Produkcja Kontenerów

Kaźmierzewo 1A
87-732 Lubanie
Woj. Kujawsko-Pomorskie

tel. 606 123 148 (sprzedaż)
tel. 600 231 471 (wynajem)
fax. 54 251 37 33

e-mail: kontakt@iw-tom.pl
e-mail: sekretariat@iw-tom.pl

Wiadomość z formularza kontaktowego

OFERTY / SPRZEDAŻ

tel. 606 123 148

tel. 600 231 471

e-mail: kontakt@iw-tom.pl

WYNAJEM

tel. 606 136 817

e-mail: wynajem@iw-tom.pl

ZAOPATRZENIE

tel. 881 945 544

e-mail: zamowienia@iw-tom.pl